Kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“

Radviliškio viešosios bibliotekos žaislotekoje parengta Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Ežiukų“ grupės vaikų ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“.

Kaip pasakojo auklėtoja Žydrūna Mickūnienė, 5-mečiai grupės vaikai su didžiuliu noru ir įkvėpimu kartu su ja grupėje darė, puošė ir džiaugėsi bendru darbu – padaryta eglute iš kankorėžių ir kaštonų. Kiti parodos eksponatai taip pat – originalūs bei išradingi, o svarbiausia – alsuojantys Kalėdom...

Kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“Kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“

Parodą kviečiame lankyti mūsų bibliotekos svetainėje (www.radviliskiobiblioteka.lt), o pasibaigus karantinui dėl koronaviruso, – betarpiškai gruodžio–sausio mėn.