Naujienos

Baigiamasis projekto „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“ renginys

2014-12-05

Lapkričio 20 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamasis projekto „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“ renginys – parodos, skirtos pergalės prieš bermontininkus 95 metų sukakčiai, atidarymas. Pristatyti stendai su vaizdine informacija apie 1919 m. kovas prie Radviliškio, mūšio aplinkybes ir herojus, taip pat tautodailininko Edmundo Gaubo medžio drožiniai karo ir mūšio prieš bermontininkus tematika, nuotraukos, iliustruojančios to meto įvykius, autentiški dokumentai, medaliai, kiti eksponatai.

daugiau

Popietė apie valiutą

2014-11-28

Lapkričio 13 dieną Viešosios bibliotekos Žaislotekoje kvietė pasakų popietė iš ciklo „KITAIP“. Jos metu lankytojai buvo supažindinti su anksčiau Lietuvoje cirkuliavusiais pinigais: rubliais, talonais, dabartine valiuta – litais.

daugiau

Pasibaigė „Europrotų“ rudens sezonas

2014-12-03

Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko žaidimo „Europrotai“ rudens sezonas. Kaip ir pavasarį, jame startavo šešios komandos, iš viso 36 žaidėjai.

daugiau

„Rudenėjanti šviesa…“

2014-11-18

Lapkričio 14 dieną Radviliškio pramogų ir poilsio parke, Latvių kultūros centre, vyko literatų klubo „Jonvabalis” dalyvių poezijos skaitymai „Rudenėjanti šviesa…“ Tai buvo pirmasis renginys iš ciklo „Lapkričio skaitymai”, kurio iniciatorius – Radviliškio miesto kultūros centro režisierius Edmundas Leonavičius.

daugiau

Ypatingoji bibliotekos knyga

2014-11-28

Lapkričio 27 d. Radviliškio viešoji biblioteka savo lankytojams pristatė naują knygą – ranka perrašytą Kristijono Donelaičio poemą „Metai“. Poemą savo ranka perrašė 234 Radviliškio viešosios bibliotekos lankytojai ir svečiai nuo 10 iki 84 metų. Visų rašiusiųjų amžiaus vidurkis – 42 metai. 171 lapo knygą įrišo ir apipavidalino Radviliškio dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoja, menininkė Neringa Kestenienė. Iliustravo šios mokyklos mokiniai.

daugiau

Projekto „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“ parodos atidarymas

2014-11-18

Lapkričio 20 d. 15.00 val. kviečiame į projekto „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“ parodos atidarymą.

daugiau