Naujienos

Novatoriškos informacinės technologijos suaugusiųjų švietime

2014-07-10

PROJEKTAS „INNOVATIVE INFORMATION TECHNOLOGIES IN ADULT EDUCATION“ (IITAE)

Brangūs skaitytojai, prašome susipažinti su pirmuoju projekto „Innovative Information Technologies in Adult Education“ naujienlaiškiu. 2013 m. rugpjūčio mėnesį prasidėjo šis asociacijos „Viešieji interneto prieigos taškai“ koordinuojamas, 2013 - 2015 m. vykdomas Grundtvig mokymosi partnerysčių projektas. Projekto tikslas – skatinti ir didinti Web 2.0 įrankių, planšetinių kompiuterių, mobiliųjų technologijų ir kitų IKT įrankių naudojimą suaugusiųjų mokymui ir mokymuisi. Taip pat tikimės, kad šis projektas bus gerasis pavyzdys, kaip užmegzti naują partnerystę ir skatinti naudoti naujas technologijas, keistis patirtimi ir gerąja praktika tarp įvairių Europos šalių.

daugiau

Paminėta istorinė diena

2014-06-19

Birželio 14-tąją Radviliškio viešoji biblioteka ir Radviliškio turizmo informacijos centras pakvietė radviliškiečius į Gyvosios atminties ir susikaupimo valandas „Vilties bėgiais“, skirtas Gedulo ir vilties dienai paminėti.

daugiau

Radviliškio kraštas dailininkų ir literatų akimis

2014-07-02

Birželio 26–28 d. kūrybingi Radviliškio, Šiaulių, Joniškio, Panevėžio ir Biržų rajonų atstovai – literatai bei dailininkai – susibūrė į bendrą kūrybinę stovyklą „Kurkime kartu“. Joje dalijosi kūrybinėmis idėjomis, rašė, tapė, įamžino Radviliškio krašto vietoves savo kūriniuose.

daugiau

Kūrybos konkursas „Euro nebijau"

2014-06-13

Atsižvelgdami į daug populiarumo sulaukusią transliaciją apie euro įvedimą, dalyvaujant Lietuvos banko valdybos pirmininkui V. Vasiliauskui, Lietuvos banko vardu norime Jus ir Jūsų lankytojus pakviesti sudalyvauti rašinių konkurse „Euro nebijau“ ir laimėti euro suvenyrų.

daugiau

Jaunųjų menininkų paroda bibliotekoje

2014-06-30

Birželio 27-ąją Viešosios bibliotekos Paveikslų galerijoje atidarytos dvi parodos: jaunosios grafikės, dizainerės Tomos Turlaitės grafikos miniatiūrų paroda „20“ ir jaunojo keramiko Mindaugo Karaliaus keraminių švilpukų ekspozicija „Mes vyžoti būrai...“, skirta Kristijono Donelaičio metams.

daugiau

Darbo laikas vasarą

2014-06-12

Nuo birželio 16 d. iki rugsėjo 1 d. biblioteka šeštadieniais ir sekmadieniais nedirbs.