Naujienos

Europos paveldo’14 renginys Viešojoje bibliotekoje

2014-09-22

Rugsėjo 19 d. Viešojoje bibliotekoje įvyko vienas iš Europos paveldo’14 renginių – diskusija „1919 m. mūšio su bermontininkais greta Radviliškio reikšmė Lietuvos istorijoje“.

daugiau

Kūrybiniu palikimu kraštietis sugrįžo gimtinėn

2014-09-18

Radviliškio viešajai bibliotekai padovanota dalis kraštiečio dailininko Jono Vytauto Vincevičiaus kūrybinio palikimo.

daugiau

Kviečiame dalyvauti „Bibliomūšyje“

2014-09-19

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pradeda įgyvendinti projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iniciatyvą „Bibliomūšis“ ir kviečia prie jos prisijungti visas Lietuvos viešąsias bibliotekas. Šiuo protų mūšiu siekiama suartinti bibliotekas su vietos bendruomene, taip į bibliotekos veiklas įtraukti ir gyventojus.

daugiau

Dvigubas renginys Viešojoje bibliotekoje

2014-08-26

Rugpjūčio 22 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko dvigubas renginys: Paveikslų galerijoje atidaryta kraštietės menininkės Kristinos Sereikaitės fotografijų paroda „Vanduo. Žemė. Detalė – Benas Šarka“ ir pademonstruotas režisieriaus Lino Mikutos, menininkės vyro, dokumentinis pilnametražis filmas „Dzūkijos Jautis“ (operatorė – Kristina Sereikaitė).

daugiau

Radviliškyje regiono bibliotekininkai dalijosi darbo patirtimi

2014-09-18

Rugsėjo 16 d. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje įvyko bibliotekininkų seminaras „Gerosios patirties sklaida – nauda, realybė ir perspektyvos“. Jame dalyvavo šios bibliotekos, jos filialų bei rajono mokyklų bibliotekų darbuotojai, taip pat kolegos iš Kelmės Žemaitės, Joniškio Jono Avyžiaus, Plungės, Šiaulių rajono ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešųjų bibliotekų (VB).

daugiau

Geradarės dovana bibliotekai

2014-08-13

Birželio pabaigoje Radviliškio viešoji biblioteka sulaukė garbios viešnios – apsilankė Elona Marijošiūtė-Vaišnienė, gyvenanti JAV. Ši geradarė jau seniai nuoširdžiai padeda Radviliškiui – savo tėvų žemei. Ji yra ir nuolatinė Viešosios bibliotekos, jos Žaislotekos, kurią įkurti pati ir pasiūlė, rėmėja.

daugiau