Vaikystės šventė

Sidabravo filialo mažieji bibliotekos skaitytojai ir tie, kurie jau žengia iš vaikystės į paauglystę, birželio pirmąją susirinko kaip viena šeima bibliotekoje švęsti  Vaikų gynimo dieną. Mažiesiems pristatėme naują Neringos Lapinskienės dainelių knygelę su natomis „Pasakų gatvelė“.

Vaikai, keliaudami Pasakų gatvele,  išgirdo dešimt linksmų dainelių-pasakėlių. Dainuodami galėjo žaisti įdomų stalo žaidimą, kuriame laukė netikėti nuotykiai.

Popietės metu vaikai susitiko su Audrone Beresnevičiene, kurią Sidabravo bendruomenė šiemet išrinko  Metų žmogumi.  Ji ir jos visi šeimos nariai yra aktyvūs skaitytojai, renginių lankytojai. Viešnia pasveikino vaikus, pabendravo su jais ir visiems padovanojo ledų.

Vaikams pramogų bibliotekoje nepritrūko. Jie kartu svajojo, kaip praleis vasarą, deklamavo eilėraščius, sekė pasakas, žaidė žaidimus, šoko, dainavo. Audronė Beresnevičienė,  auginanti gražų būrį savo vaikų, nepamiršta ir tų, kurie lankosi bibliotekoje.  Ji mažiesiems skaitytojams nuperka naujų, į domių vaikiškų knygelių. Bibliotekoje jomis naudojamės visi.

Šventės pabaigoje į padangę pakilo įvairiaspalviai balionai su vaikų svajonėmis ir gražiausiais žodžiais vasarai...

Nijolė Snockienė,

Radviliškio viešosios bibliotekos Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė