„Poezijos pavasarėlis“ Raudondvaryje

Paskutinę pavasario dieną, gegužės 31-ąją , Raudondvario biblioteka sukvietė į kasmetinį renginį,,Poezijos pavasarėlis“.

Į jį  skaityti savo kūrybos susirinko gražus būrys literatų: raudondvarietė E. Čiganienė-Kiškienė, pirmą kartą savo poeziją pristatęs R. Augulis, taip pat raudondvarietis, svečiai iš Radviliškio: ,,Jonvabalio“ literatų klubo nariai: D. Šalengienė, E. Stančikienė, A.Stančikas, R. Danylienė, G. Lukšaitė ir jauniausia šventės dalyvė iš Šeduvos, gimnazistė L. Oleinikova. Pastaroji savo sukurtas eiles pagyvino gitaros akordais ir pradėjo mūsų šventę. Visus susirinkusius  D. Kajoko eilėmis pasveikino Raudondvario kultūros namų direktorė M. Selenienė, kuri ir vedė renginį.

Susirinkusiems klausytojams poetai paskaitė savo naujausios kūrybos, pasidalijo mintimis apie kūrybą. Pasidžiaugta  pirmąją R.Danylienės  išleista nauja knygute,, Čia supas mano dienos...“

Dara Bagušienė,

Raudondvario filialo vyresnioji bibliotekininkė