„Atrask vaikystės biblioteką“

Dalius Pranculis užrašo palinkėjimus skaitytojui

Vasario 11 dieną į Sidabravo filialą susirinko patys aktyviausi bibliotekos skaitytojai laukti iš Vilniaus svečio, kuris mus globoja – kraštiečio Daliaus Pranculio. Šis susitikimas vyko įgyvendinant #bibliotekospazangai2 projekto iniciatyvą #atraskvaikystesbiblioteka.

Pokalbio metu svečias tikino, kad niekada nepamiršo savo gimtojo Sidabravo ir jo žmonių. 2015 metais Dalius Pranculis mūsų mažiesiems skaitytojams padovanojo 100 skaitytojo bilietų. Tai – didžiulė dovana vaikams, kurie šiuo metu neturi lėšų tokiems bilietams įsigyti, o bibliotekoje lankytis labai nori. Be to, svečias dabar atvežė dar ir daug vaikiškų bei nevaikiškų knygų, žurnalų, kitų leidinių, surinkęs iš savo bendraminčių, kurie geranoriškai sutiko jų padovanoti mūsų bibliotekai.
Prie arbatos puodelio kartu aptarėme ateities planus. Buvo džiugu išgirsti, kad Dalius Pranculis ketina ir ateityje kaupti vertingus leidinius, bendradarbiaudamas net su leidyklomis, ir jais papildyti Sidabravo filialo fondus.
Ypač smagu, kad kraštietis pažadėjo pas mus vis apsilankyti. Kvietė net pakeliauti kartu su juo. Daug džiaugsmo, gerų emocijų ir šiltų prisiminimų paliko ši popietė. Nekantriai lauksime šio svečio kitą kartą.
Dalius Pranculis – tikras sidabravietis, čia gimęs, augęs, čia mokyklą baigęs. Jis buvo pats geriausias ir nuoširdžiausias mažasis skaitytojas, o paaugęs talkindavo bibliotekai, fotografuodamas jos renginius.
Kraštietis yra įsigijęs geografijos-kūno kultūros mokytojo specialybę. Dirba Vilniaus Mykolo Biržinskio gimnazijoje. Mėgsta keliauti, daug bendrauja su gamta.

Nijolė Snockienė,
Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė