Darželinukai bibliotekoje

Balandžio 1 dieną Pavartyčių kaimo bibliotekoje lauktais svečiais tapo Pavartyčių  lopšelio-darželio vaikučiai. Juos atlydėjo auklėtoja Romualda Ožalienė ir darželio šeimininkėlė Edita Jurkienė.

Pažintis  su biblioteka, ypač apsilankantiems pirmąkart, padaro įspūdį. Taip nutiko ir šįkart. Vaikai susidomėję vartė spalvingas knygas, žurnalus, žavėjosi spalvingomis iliustracijomis. Jie sužinojo, kiek daug knygelių  gyvena bibliotekoje. Įdomiausios vaikams buvo vaikiškos knygos, nes čia spalvingiausios ir įvairiausių dydžių bei formų knygos, kai kurios iš jų net moka ,,groti‘‘.

Susipažinus su biblioteka, vaikams perskaitytos vaikiškos ,,grojančios‘‘  knygelės  ,,Du gaideliai‘‘,  R. Kiplingo  ,,Drambliukas‘‘, T. Wolf  ,,Miškas“.

Ekskursijos pabaigoje darželinukai buvo pakviesti apslankyti bibliotekoje su tėveliais ir tapti aktyviais skaitytojais. Pačiam smalsiausiam darželinukui Joriui Juodžiui  padovanotas bibliotekos Skaitytojo bilietas.

Renginys buvo skirtas Tarptautinei vaikiškos knygos dienai.

Nijolė Bertulienė,
Pavartyčių filialo vyresnioji bibliotekininkė