Beinoraviškiai sodino medelius

Į akciją įsijungė ir jaunimas. Iš kairės  Artūras Žalkauskas ir Andrius Čepauskas

Balandžio 8 dieną  medelių sodinimo akcija „Pasodink medelį savo kaimui atminti“  sukvietė beinoraviškius  į parkelį, esantį prie bibliotekos bei pramogų ir šokių salės. Akcijos, skirtos Beinoravos vardo paminėjimo 430-osioms metinėms, iniciatorė – beinoraviškė Zita Kriaučiūnienė, organizatoriai – Beinoravos bibliotekos, pramogų ir šokių salės  darbuotojai.

Sodinti medelių atėjo įvairių kartų atstovų – nuo senjorų iki mažųjų gyventojų. Kaimui gražinti parkelyje pasodinta per 20 medelių, daugiausia klevų ir liepaičių.

Po talkos dar niekas neskubėjo skirstytis. Akcijos dalyviai būrėsi prie laužo, vaišinosi, bendravo. Juolab kad ir oras buvo gražus, kvepiantis pavasariu ir atbundančia gamta.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė