Pavartyčiuose – garsiniai skaitymai

Renginio dalyviai noriai knygose ieškojo eilėraščių apie vasarą

Birželio 7-ąją Pavartyčių bibliotekos ir mokyklos-darželio kiemelyje vyko garsiniai poezijos skaitymai ,,Pakviesk į širdį vasaros žydėjimą“. Tai – akcijos „Vasara su knyga“ renginys. Jame dalyvavo Šeduvos gimnazijos Pavartyčių skyriaus mokiniai, lankantys vasaros stovyklėlę, jų mokytoja Danutė Briedienė, Pavartyčių lopšelio-darželio vaikučiai su auklėtoja Snieguole Baltrėniene bei šeimininkėle Edita Jurkiene, kiti darbuotojai.

Vaikai ir suaugusieji gavo užduotį pasiimti po knygelę, joje susirasti po eilėraštį apie vasarą ir visiems garsiai perskaityti. Visi skaitė lietuvių poetų posmus. Patiems mažiausiems buvo malonu paklausyti vyresniųjų skaitymų, pavartyti spalvotas knygeles, pabendrauti, pasivaišinti saldumynais. Pabaigoje visi renginio dalyviai nusifotografavo prisiminimui.

Nijolė Bertulienė,

Pavartyčių filialo vyresnioji bibliotekininkė