Į Pradžią Filialai Naujienos Vaikams – apie policininko profesiją

Vaikams – apie policininko profesiją

2016-07-20

Žeimių biblioteka kartu su bendruomene surengė popietę vaikams „Bibliotekininkas ir kitos profesijos“, skirtą Bibliotekų metams paminėti.

Vaikai, susirinkę bendruomenės kiemelyje, buvo supažindinti su policininko profesija. Popietėje dalyvavo Šiaulių apskrities Radviliškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Lina Laužadienė. Ji vaikams priminė saugaus eismo dalyvių elgesio gatvėje reikalavimus, pamokė, kaip užsidėti atšvaitą, aiškino, nuo kelių metų ir kur galima važinėti dviračiais, kokių taisyklių turi laikytis dviratininkai. Viešnia taip pat pateikė klausimų iš kelių eismo taisyklių, parodė, kaip nuimami pirštų antspaudai. Vaikai apžiūrėjo imituotą nusikaltimo vietą, ieškojo „įkalčių“.
Aktyviausi, daugiausia atsakę į klausimus, buvo apdovanoti atšvaitais, mokomosiomis saugaus eismo atmintinėmis, spalvinimo knygelėmis, pieštukais.
Didžiausią įspūdį renginio dalyviams paliko tarnybinis automobilis, sirenos. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo automobilio bagažinę, susipažino su ten laikomais įrankiais, galiausiai buvo pavežioti šia mašina.
Daugeliui vaikų policininko profesija pasirodė įdomi. Kai pareigūnė paklausė, kas norėtų būti policininkais, pakilo ne viena ranka.

Birutė Stasiulaitienė,
Žeimių filialo bibliotekininkė