Dailininkės iliustruotojos darbų paroda Pakalniškiuose

Parodos fragmentai

Pakalniškių kaimo bibliotekoje eksponuojama dailininkės iliustruotojos Sigutės Ach darbų paroda „Sparnuotai ir nerimtai“.

Ekspoziciją sudaro iliustracijos (originalai) iš jos iliustruotų knygų „Bitė Maja“, „Motulės Žąsies pasakos“, „Septintoji princesė“, „Mažoji siuvėja“, „Miegančios boružės“, „Ambrozijus pradeda pirmas“. Keliuose lakštuose sukomponuoti atvirukams skirti piešiniai. Dėmesį atkreipia ant kiekvieno parodinio lakšto pačios autorės ranka parašyti komentarai – neskubrus pasakojimas apie kūrybą, apie tai, koks jausmas keliauti į išgalvotą istoriją ir kurti jai iliustracijas. Jautrūs Sigutės Ach tekstai papildo piešinius, nukelia žiūrovą į spalvotą ir nuoširdų menininkės pasaulį.

Bibliotekoje pristatomi 28 eksponatai, įrėminti organiniu stiklu. Ši paroda veiks rugsėjo–spalio mėnesiais.

Ramutė Smailienė,
Pakalniškių filialo vyresnioji bibliotekininkė