Šeštadienis be interneto

Renginyje netrūko geros nuotaikos

Spalio 8 dieną, šeštadienį, Beinoravos bibliotekoje surengta šventė vaikams „Šeštadienis be interneto“. Renginį organizavo dvi bibliotekos bičiulės, savanorės Justina Guigaitė ir Vaida Janeliūnaitė.

Šventės metu vaikai žaidė įvairius žaidimus, dalyvavo estafetėse, varžėsi sportinėse rungtyse. Pastarosiose geriausiai sekėsi Sidabravo gimnazijos mokiniams: ketvirtokei Darijai Bazaraitei, antrokui Mantui Janeliūnui, šeštokei Austėjai Šukytei, penktokei Brigitai Skrupskelytei, trečiokui Nedui Milkui ir pirmokei Gerdai Jokūbauskaitei. Jie apdovanoti specialiais prizais. Visus į šventę atėjusius vaikus renginio organizatorės vaišino arbata ir skanėstais. Šauniosios savanorės vaikams pasižadėjo bibliotekoje organizuoti užsiėmimus kas antrą šeštadienį. Kitas renginys, kurio su nekantrumu vaikai jau laukia, bus pasakų popietė.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė