Baisogalos bibliotekoje – makiažo pamoka

Viktorijos Golcienės ir Ievos Vaitkevičiūtės įvaizdis  su Helovino makiažu

Spalio 26 dieną Baisogalos bibliotekoje surengta makiažo edukacinė pamoka ,,Su šiurpuliukais“. Į svečius buvo pakviesta visažistė Ieva Vaitkevičiūtė, kuri sutiko parodyti, kaip namie pasidaryti šiurpinančią kaukę, artėjant Helovinui (Vaiduoklių šventei).

Skambant šiurpiai muzikai, zombės vaidmenyje vaikus pasitiko bibliotekininkė Viktorija Golcienė.  Ji papasakojo apie Helovino šventę, jos kilmę, atributiką ir pristatė siaubo literatūros parodą.

Dalyvius sudomino siaubo knygos, teminis makiažas, kurį išbandyti panoro visi, tad prireikė loterijos, kurioje laimė nusišypsojo Samantai. Visažistės daromą makiažo procesą stebėjo visi ir mokėsi, kaip  paprastomis priemonėmis sukurti įspūdingą įvaizdį Helovino šventei. Įvertinę ir aptarę Ievos sugebėjimus, moksleiviai buvo pamaloninti ir nesudėtingu makiažu.

Su gera nuotaika ir įspūdžiais vaikai fotografavosi  ir vaišinosi tokios šventės pobūdį atitinkančiais saldainiais.

Tikimės, kad ši pamoka buvo naudinga, padedant vaikams išradingai pasiruošti Vaiduoklių šventei.

Baisogalos bibliotekos informacija ir nuotraukos