Savanorių surengta popietė vaikams

Su savo mylimiausiais žaislais...

Lapkričio 3 dieną Beinoravos bibliotekos mažieji bičiuliai rinkosi į pasakų popietę „Kai už lango ruduo braukia žvarbią ašarą – į svečius mes kviečiam pasaką“. Pasakas bibliotekoje skaitė čionykštės savanorės Justina Guigaitė  ir Vaida Janeliūnaitė.

Renginyje mažieji, susėdę ant  atsineštų pagalvėlių ir apsikabinę ar šalia pasidėję savo mylimiausius žaislus, klausėsi garsiai skaitomų pasakų. Antroje popietės dalyje vaikai aktyviai atsakinėjo į savanorių mergaičių pateiktus klausimus iš perskaitytų pasakų, minė mįsles. Už teisingus atsakymus dalyvių laukė saldūs prizai. Net popietei pasibaigus vaikai neskubėjo namo, piešė pasakų personažus, bendravo.

Tai buvo jau antrasis renginys, šių savanorių dovanotas mažiesiems bibliotekos lankytojams. Spalio 8 d. šauniosios pagalbininkės vaikus buvo sukvietusios į šventę „Šeštadienis be interneto“. Tąsyk vaikai žaidė įvairius žaidimus, dalyvavo estafetėse, varžėsi sportinėse rungtyse.

Matydamos, kaip noriai vaikai renkasi į jų organizuojamus užsiėmimus, savanorės Vaida ir Justina pažadėjo dar ne sykį susitikti su jais bibliotekoje. Kitą kartą jos numačiusios pakviesti vaikus į kūrybines dirbtuvėles.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė