Šeimos savaitė bibliotekoje

Skaitymai Šeduvos globos namuose. Kairėje – bibliotekininkė R. Juknienė

Šeduvos bibliotekoje tradicinė Šeimos savaitė šiemet sutapo su Šiaurės šalių savaite. Vieną jos vakarą vyko garsinis skaitymas vaikams. Žvakių šviesoje skaitėme „Garmano vasarą“. Ta pati ištrauka kitą dieną buvo skaityta ir Šeduvos globos namų gyventojams. Ją skaitė vyresnioji bibliotekininkė R. Juknienė.

Žaislotekoje parengta pliušinių meškiukų paroda. Iš viso eksponuojami 66 įvairaus dydžio, spalvų, formų, plauko meškučiai. Juos bibliotekai paskolino skaitytojai. Meškiukai dviem savaitėms apsigyveno vaikų fondo knygų lentynose.

Kitą dieną vyko didysis savaitės renginys „Šeimos vakarėlis. Stalo etiketas“. Jame dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ ugdytiniai ir jų tėveliai. Ugdytinės Urtės mama Jarūnė Dauneckienė mokė gražaus elgesio prie stalo. Vaikai lankstė servetėles, paserviravo stalą, mokėsi teisingai naudotis stalo įrankiais, gražiai valgyti. Visi liko patenkinti praleidę vakarą bibliotekoje.

Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos