Šeduvos bibliotekoje kvietę renginiai

seduva 2Vasario mėnesį Šeduvos bibliotekos lankytojai turėjo galimybę pasitikrinti savo raštingumą, rašydami nacionalinį diktantą.  Alvydo Šlepiko tekstą  „Bedugnė“ rašė 7 žmonės. Diktantas atrodė gana sunkus, daug skyrybos ženklų. Biblioteka dėkinga visiems dalyviams, nepabūgusiems išbandyti savo žinias ir įgūdžius.

Kovo 10 d. dalyvavome nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Reikėjo atsakyti į 60 klausimų. Buvo gana nelengva, bet įdomu. Sužinojome naujų faktų. Į visus klausimus teisingai neatsakė niekas, o daugiausia taškų surinko Izolina Stanulienė –51.

seduva 1Šeduviečius tebedžiugina Šiaulėnų tautodailininko Aleksandro Filipavičiaus ir mokytojos metodininkės Birutės Banienės darbų paroda „Prikelti antram gyvenimui“. Joje – darbai iš medžio ir keramikos, padaryti labai kruopščiai ir su didele meile.

Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos

1 – Tautodailininkas Aleksandras Filipavičius ir mokytoja metodininkė Birutė Banienė

2 – Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ (dešinėje – Izolina Stanulienė)