Edukacinė pamokėlė mokiniams

Kovo 21 d. Šeduvos bibliotekoje surengta edukacinė pamokėlė „Gamta kaip didis poetas“. Joje dalyvavo Šeduvos gimnazijos 3 klasės mokiniai ir mokytoja Lina Paškevičienė.

Edukacinės pamokėlės metu vaikai turėjo galimybę susipažinti su įvairių medžių rūšimis, įsitikinti,   kuo skiriasi ir kuo panašūs lazdyno, alksnio, beržo žirginiai, kokie medžiai užaugina kačiukus. Labai sudomino S. Paltanavičiaus knyga „Lietuvos paukščiai“. Jos padedami, spėliojome. kokių paukščių garsai įrašyti.

seduvoje 11

seduvoje 12

seduvoje 13

Bibliotekos padėjėja Gitana Šiaulienė parodė vaikams įvairių plunksnų – ne tik naminių, bet ir laukinių paukščių: kranklių, gandrų, ančių, vištų ir kt. Galėjome pačiupinėti ančių ir žąsų pūkus, iš kurių darydavo pagalves. Labai įdomu buvo palyginti ančių ir įvairaus dydžio vištų kiaušinius.

Užsiėmimo pabaigoje norintieji paskanavo beržo sulos.

Tokia pamokėlė dabar, kai visi gyvename atbundančios gamtos ritmu, kai grįžta paukščiai, kalasi pirmieji pumpurai, buvo pačiu laiku, naudingas.

Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos

Nuotraukose – edukacinės pamokėlės vaizdai