Prikelti antram gyvenimui

beinorava4Kovo 28 dieną Beinoravos bibliotekoje apsilankė Radviliškio krašto tautodailininkai: Aleksandras Filipavičius ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir mokytoja metodininkė Birutė Banienė. Svečiai  pristatė darbų iš molio ir medžio parodą – „Prikelti antram gyvenimui“. Darbų autoriai susirinkusiems papasakojo apie savo darbų kūrimo technologijas, naudojamas medžiagas. Po to vyko edukacinė pamokėlė, kurios metu renginio dalyviai padedant mokytojai Birutei Banienei lipdė  iš molio. Renginio metu visi susirinkusieji kartu su svečiais apžiūrėjo jau nuo kovo pradžios bibliotekoje veikiančią gražiadarbių parodą „Rankos kuria grožį, širdys –  gėrį“. Šioje parodoje eksponuojami  beinoraviškio  Manto Kriščiūno darbai iš medžio, Birutės Janeliūnienės siuvinėtos ir vąšeliu nertos servetėlės, Irenos Kalvaitienės megztos riešinės, Rūtos Jelinskienės megztos rankinės,  vadaktietės Kristinos Jenulionytės – Blotnienės siuvinėtos ir vašeliu nertos  staltiesės, servetėlės, labutietės Nijolės Baltrūnienės – megztos skraistės.

beinorava1

beinorava2

beinorava3

Pasigrožėję vieni kitų įmantriais darbais, renginio dalyviai dar ilga bendravo prie arbatos puodelio, dalinosi mintimis ir kūrybinėmis idėjomis, dainavo pritariant armonikai, kuria grojo muzikantas Vidmantas Baltrūnas.

Rima Lukoševičiūtė, Beinoravos bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Nuotraukos autorės: