Į Pradžią Filialai Naujienos Šeduvos biblioteka

Šeduvos biblioteka

2017-04-03

Šeduvos bibliotekoje vyko susitikimas su fotomenininku – kūrėju Virginijumi Sungaila. Svečias į biblioteką atsivežė fotografijų parodą „Atspindžiai vandenyje" ir pristatė eilėraščių knygą „Paslapties piligrimas".

Autorius rašo poeziją, prozą, domisi fotografija. Išleista jo eilėraščių knyga „Rudenio kosulys" ir „Paslapties piligrimas". Virginijaus Sungailos kūryba publikuojama kultūros ir meno žurnaluose „Durys", „Šiaurės Atėnai", „Literatūra ir menas", „Dienovidinis".

Autorius, skaitydamas savo kūrybos eilėraščius, įterpdavo pamąstymus apie gyvenimą, dalijosi prisiminimais iš savo šeimos asmeninio gyvenimo. Iš pasisakymų jautėsi pagarba moteriai: mamai, žmonai, dukrai.

Tai įdomus žmogus, besirūpinantis kas vyksta aplinkui, neabejingas negerovėms.

Susitikimo dalyviai pateikė keletą klausimų apie kūrybą. Fotografijų paroda „Atspindžiai vandenyje" bibliotekoje bus eksponuojama iki balandžio mėnesio pabaigos.

Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos

1 – Virginijus Sungaila Šeduvos bibliotekoje

2 – Fotografijos „Atspindžiai vandenyje"