Kartu ruošėsi šventėms

Sidabravo filialo knygos bičiuliai, belaukdami šv. Velykų, susirinko papuošti biblioteką, pasidalyti idėjomis, kaip pasiruošti šventėms, kaip marginti margučius, kokiais valgiais pavaišinti šeimos narius, svečius. Popietės pagrindinis tikslas – papildyti vaikų pradėtą puošti ,,Velykų medelį“, kuris simbolizuos draugystę. Turėjome pasigaminti rankdarbių, kuriais puošime miestelį.

Popietėje dalyvavo Sidabravo gimnazijos vyr. bibliotekininkė Aušra Staškūnienė, buvusi Sidabravo gimnazijos istorijos mokytoja Regina Grybova, auksarankė, mokanti labai gražiai marginti margučius. Iš jų pasimokę, visi kartu puošėme velykinius margučius: kas vėlė iš vilnos, kas išpūstus kiaušinius margino servetėlėmis, apklijavo ornamentais. Mūsų draugystės medelis tapo turtingesnis, gražesnis.

Bendraminčiai neskubėjo į namus, prie arbatos puodelio dar ilgai kalbėjosi, dalijosi švenčių artėjimo mintimis ir nuotaikomis.

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė

Autorės nuotraukos

1 –  Prie „Velykų medelio“  (iš kairės) Zita Nosavičienė, Lina Kavaliauskienė, Regina Grybova, Danutė Kavaliauskienė, Vanda Žalgienė, Aušra Staškūnienė