Popietė apie knygas

Nerasime  namų, kuriuose nebūtų bent vienos knygos. Kartais pilnos lentynos gražiausių knygų dulka, nes jų vietą užima kompiuteris. Knyga tapo tokia įprasta, kad kartais nebesuvokiame jos neįkainojamos vertės. Knygose yra viso pasaulio istorija, jos pasakoja apie įvairiausius įvykius, senovę, bet labai retai  pasakoja apie save.

Norėdami sužinoti knygos atsiradimo istoriją, jos kelią iki skaitytojo, Šeduvos gimnazijos antrokai susirinko į popietę „Knygos kelias“, skirtą Tarptautinei vaikų knygos dienai. Vaikams bibliotekoje papasakojome apie raštijos atsiradimą, pirmąsias molines, akmenines knygas, rašymą ant papiruso, popieriaus gamybą. Skaičiavome, kaip ilgai auga medis ir kaip greitai jis nupjaunamas, norint pagaminti popierių. Vaikai turėjo galimybę palyginti seniausias bibliotekoje esančias ir naujas knygas vaikams.

Skaitėme S. Machotino tekstą, skirtą šiemetei Vaikų knygos dienai, ir nusprendėme augti su knyga.

Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos

Nuotraukose – popietės apie knygą vaizdai