Į Pradžią Filialai Naujienos „Mano draugas pelėdžiukas"

„Mano draugas pelėdžiukas"

2017-05-16

„Mano draugas pelėdžiukas“

Šaukoto bibliotekoje surengta dailės darbų paroda „Mano draugas pelėdžiukas“. Eksponuoti Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinių klasių mokinių darbai.

Visi vaikučiai buvo pakviesti į biblioteką pasidžiaugti savo bei kitų piešiniais. Renginio metu papasakota apie pelėdų gyvenimą, išsiaiškinta, kodėl šis paukštis yra mokslo, žinių ir išminties simbolis. Padeklamuotas Anzelmo Matučio eilėraštis „Tuoj ir rytoj“, buvo dainuojamos dainelės apie pelėdą, domėtasi literatūros paroda, kokiose knygose galima paskaityti apie šiuos paukščius. Kad sužinojus, kaip vaikai draugauja su pelėdžiuku ir ką sužino skaitydami knygutes, organizuota viktorinos „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“ ir „Kad žodis neverktų“, skirtos Kalbos kultūros metams.

Vaikai už savo piešinukus bei aktyvų dalyvavimą viktorinose apdovanoti prizais, padėkomis, saldumynais.

Vida Pužaitienė,

Šaukoto bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukose:

01 – Mažieji bibliotekos draugai džiaugėsi renginyje gautomis dovanėlėmis

02 – Pradinukai buvo įvertinti padėkos raštais ir dovanėlėmis

03 – Dailės darbų paroda „Mano draugas pelėdžiukas“