Šeduvos bibliotekoje svečiavosi žurnalistė Juventa Mudėnienė-Titė Miku

Šeduvos bibliotekoje svečiavosi žurnalistė Juventa Mudėnienė, pasivadinusi savo vaikystės pravarde –Tite Miku. Mažiesiems bibliotekos lankytojams ji pristatė novatorišką ir labai patrauklią edukacinę programą-spektaklį, sukurtą pagal Titės Miku knygą – „Triušiukų abėcėlė“. Kiekvienai raidei skiriama atskira, savarankiška istorija ir ji sekama pasitelkiant teatro elementus, statant pasakišką Triušių miestelį. Vienas paskui kitą atkeliauja miestelio gyventojai, pasakodami savo istorijas – linksmas, liūdnas, paslaptingas, padykusias... Klausydamiesi pasakojimų vaikai susipažįsta su triušiu fotografu Feliksu, kepėja Cikute, miestelio apsauginiu ežiu Adatėle ir kitais.

Viešnia vaikams papasakojo ir apie pačią knygą, aiškino, kaip buvo kuriamos iliustracijos. Autorė atskleidė, kad visos knygoje pateiktos iliustracijos buvo paruoštos fotografuojant gyvus triušius, kuriems buvo pritaikyta speciali aplinka.

Edukacinę programėlę stebėjo ir joje dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ vaikai ir Šeduvos gimnazijos pradinių klasių moksleiviai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1.  Žurnalistė Juveta Mudėnienė svečiavosi Šeduvos bibliotekoje.
  2. Titės Miku pasakojimai vaikams.
  3. Edukacines programėles stebėjo ir jose dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio vyresnieji vaikai ir Šeduvos gimnazijos pradinių klasių moksleiviai.