Šiaulėniškių darbų paroda Šaukoto bibliotekoje

Spalio 19 dieną Šaukoto bibliotekoje vyko šiaulėniškio tautodailininko Aleksandro Filipavičiaus ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokytojos Birutės Banienės darbų iš molio ir medžio parodos „Prikelti antram gyvenimui“ pristatymas. Renginyje dalyvavo Šaukoto bendruomenės vaikų dienos centro „Antrieji namai“ vaikai, kiti miestelio gyventojai.

Darbų autoriai įdomiai papasakojo apie savo kūrybinį kelią, apie tai, kas juos įkvepia kūrybai, iš kur semiasi naujų idėjų. Iš viso parodoje eksponuojami 45 keramikos darbai ir 15 darbų iš medžio. Ši paroda – tai jau dešimtoji autorių paroda, kuri šiemet buvo rengta rajono bibliotekose.

Parodos atidarymo metu darbų autoriams buvo nuoširdžiai padėkota už parodą, kuria Šaukoto bibliotekos lankytojai galės grožėtis visą mėnesį. Abiems autoriams įteiktas Šaukoto krašto almanachas „Kūrybos atspindžiai“, kurį pernai sudarė ir išleido Šaukoto biblioteka kartu su Šaukoto bendruomene.

Vėliau visiems susirinkusiems į parodos atidarymą Šaukoto bendruomenės namuose buvo surengta edukacinė pamokėlė – visi norintieji mokėsi lipdymo iš molio paslapčių.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1.  Aleksandras Filipavičius pasakoja apie savo kūrybą.
  2.  Birutė Banienė pristatė savo darbus.
  3.  Edukacinė lipdymo iš molio pamokėlė bendruomenės namuose.
  4. -5. Parodos eksponatai.