Kalėdinė šventė vaikams Beinoravos bibliotekoje

Gruodžio 18 d. Beinoravos biblioteka pakvietė mažuosius knygos bičiulius į Kalėdinę šventę „Tą naktį, kai žvaigždėm prisninga“. Renginio pradžioje, visų džiaugsmui, buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Vaikai klausėsi garsiai skaitomos J. Jankaus Kalėdų pasakos „Grigo ratai“. Vėliau mažųjų laukė išradingi žaidimai, įdomios užduotys, magiški Kalėdų nakties burtai, kuriuos paruošė dvi šaunios „elfės“ Vaida Janeliūnaitė ir Darija Bazaraitė. Šios Sidabravo gimnazijos moksleivės yra bibliotekos bičiulės, geranoriškai padedančios organizuoti renginius.

Visus susirinkusius bibliotekos lankytojus nustebino ir pradžiugino laimės šulinys. Vaikai užrištomis akimis po vieną ėjo prie šulinio ir įkišę ranką į jį išsitraukė po saldųjį prizą.

Šventės pabaigoje vaikų laukė kvapni arbata ir gardus kalėdinis pyragas. Gerdami arbatą vaikai kalbėjosi apie šiuos metus: kokie jie buvo, kiek smagių nuotykių ar nusivylimų patyrė, kokių dovanų tikisi iš Kalėdų senelio bei kokių veiklų ir renginių norėtų ateinančiais metais bibliotekoje.

Iš renginio mažieji į namus sugrįžo ne tuščiomis, nes kiekvienas jų gavo dovanų kalėdinį draugą – pliušinį nykštuką ir nykštuko kepurę. Šias kalėdines dovanėles vaikams dovanojo bibliotekos rėmėja Daiva Pupelienė.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Laimės šulinyje kiekvienas galėjo susižvejoti po saldžią dovanėlę.
  2. Mažieji bibliotekos lankytojai žaidė įvairius žaidimus.
  3. Kalėdų nykštukai laukia mažųjų draugų.

b1 b2