Į Pradžią Filialai Naujienos Šeduvoje pristatyta P. Valantino poezijos knyga „Ilgesys parves namo“

Šeduvoje pristatyta P. Valantino poezijos knyga „Ilgesys parves namo“

2018-01-30

Sausio 25 d. Šeduvos miesto bibliotekoje vyko poeto Petro Valantino poezijos knygos  „Ilgesys parves namo“ pristatymas. Šeduvos gimnazijos mokytoja Jūratė Petraitienė parengė šios knygos recenziją.

1 (53)  2 (51)

Knyga „Ilgesys parves namo“ yra nedidelės apimties, joje publikuojami 33 eilėraščiai, kurių tematika įvairi: jaučiama pagarba gimtinei, aprašomi tolimos praeities prisiminimai, skaudžios aktualios socialinės problemos, žmogaus būties prasmė. Skaitant eilėraščius, jaučiamas ir istorinis laikas. Poetas skaitytoją nukelia į savo vaikystės, pokario metus. Poezijos knygoje atskleidžiami įvairūs jausmai, išgyvenimai, tačiau labiausiai  lyrinį subjektą jaudina namų ilgesio tema.

Knygos pristatymo metu Šeduvos bibliotekos skaitytojai galėjo įsigyti poeto P. Valantino knygą „Ilgesys namo parves“.

Į susitikimą su poetu atvyko jo bendrakursė Dalia Ostrauskienė, su kuria P. Valantinas mokėsi Vilniaus universitete. Viešnia pasveikino poetą, pasidžiaugė nauja autoriaus knyga ir įteikė jam gėlių.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šeduvos miesto bibliotekoje vyko poeto Petro Valantino poezijos knygos „Ilgesys parves namo“ pristatymas.
  2.  Poetą P. Valantiną pasveikinti atvyko kurso draugė Dalia Ostrauskienė.