Beinoravos bibliotekoje

Visą savaitę bibliotekoje kava vaišinti, lankstinukais su reikalinga informacija apdalyti beinoraviečiai balandžio 26 dieną čia buvo sukviesti  padiskutuoti apie bibliotekos ateitį ir reikšmę  bendruomenėje. Jiems papasakota apie bibliotekos veiklą, surengta mini viktorina apie savą kraštą.

Jauniesiems knygos bičiuliams surengta popietė, skirta vaikiškai knygai. Atėjusieji galėjo pamatyti bibliotekos ir pradinių klasių moksleivių parengtą V. V. Landsbergio knygos „Arklio Dominyko brangakmenis“  nuotaikingą pristatymą. Jame gerai pasirodė beinoraviečiai vaikai: Greta Bazaraitė, Aušra Korsakaitė, Akvilė  Lukoševičiūtė, Andrius Čepauskas ir  Dovydas Sipavičius.  Vaikams buvo primintas ir didis tautos poetas Maironis, mokytoja Laima Ožalinskienė paskaitė „Jūratę ir Kastytį“. Renginio dalyviai atliko įvairių užduočių. Pagerbti ir apdovanoti mylintys knygą, o skaitančia klase išrinkta 2-oji klasė (mokytoja –  Laima Ožalinskienė).