Šiaulėnuose – viešoji interneto prieiga

Šiaulėnuose VIPT atidarymas 2012

Balandžio 20 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Šiaulėnų filiale šventiškai atidarytas viešosios interneto prieigos taškas.

Perkirpus simbolinę juostą, mintimis pasidalijo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos direktorius V. Jarašiūnas, seniūnijos seniūnas V. P. Tutkus, policijos tyrėja M. Kubilienė, Šiaulėniškių bendruomenės atstovė E. Kečiorienė. Šventėje dalyvavo Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė ir vyresnioji metodininkė Alma Miknienė.

Renginyje pasidžiaugta bibliotekos lankytojams atsiveriančiomis naujomis interneto teikiamomis galimybėmis, tuo, kad internetas ne tik paįvairina pramogas, bet ir padeda mokytis tvarkyti savo finansus, kitus reikalus. Proginius sveikinimus lydėjo mokinių šokis, kultūros namų darbuotojų daina, darželio vaikučių eilėraščiai. Šventės dalyviai pamaloninti dovanėlėmis, pavaišinti saldumynais ir arbata.

Almutė Petrylienė,

Šiaulėnų filialo vyr. bibliotekininkė