Geriausiųjų mažųjų skaitytojų apdovanojimai

Gegužės 11 d. Pavartyčių bibliotekoje įvyko renginys skirtas mažųjų skaitytojų apdovanojimams. Kiekvienoje klasėje yra vaikų, kurie noriai skaito, dažnai lankosi bibliotekoje, yra verti pagyrimų, atminimo dovanėlių.

Baigiantis mokslo metams darosi jau tradicija jog Pavartyčių mokyklos-darželio mokiniai  kartu su mokytojomis renkasi į biblioteką aptarti skaitymo rezultatų, pasikalbėti apie knygelių skaitymą ir kas svarbiausia, pagerbti  mažuosius skaitytojus. Renginį pradėjo bibliotekininkė   vienos garsiausių lietuvių  vaikų rašytojos-poetės, dramaturgės Violetos Palčinskaitės žodžiais apie knygą. 4-tos klasės mokytoja Vilma Digimienė   parodė savo pirmąsias perskaitytas knygeles vaikystėje, papasakojo kaip ji skaitė vaikystėje.  Į renginį bibliotekininkė pakvietė pačią geriausią Pavartyčių bibliotekos skaitytoją Bronę Ožinskienę,  kuri per metus perskaitė  net 288 egz. knygų . Viešnia renginyje pasidalino prisiminimais jog ji  jau pradėjo skaityti knygas dar neidama į mokyklą. Kad jos tėvų namuose buvo ypatingai gerbiama knyga, visa šeima skaitė. 4-tos klasės mokinys Rimvydas Glazauskas taip pat papasakojo apie knygelių skaitymą. Kaip knygelės atėjo į jo gyvenimą.