Kalėdinių darbų paroda Pavartyčiuose

2017-12-14

2017 metais Pavartyčių bibliotekos lankytojai turėjo galimybę pasigrožėti kūrybos darbų parodomis, kurias rengė asociacijos Pavartyčių bendruomenės moterys. Artėjant Kalėdoms, šios moterys biblioteką vėl papuošė savo rankdarbiais. Tai jau trečioji ypatingai gausi ir įspūdinga paroda, kuri eksponuojama Pavartyčių bibliotekoje.

Šeduvoje pristatyta poetės Stasės Dzenuškaitės kūryba

2017-12-01

Lapkričio 23 d. Šeduvos bibliotekoje pristatyta iškilios kraštietės mokslininkės, mokytojos ir poetės Stasės Dzenuškaitės kūryba. Gausiai susirinkusiems šeduviams pažintinę-poetinę programą parengė aktorius, muzikos teatro režisierius ir pedagogas maestro Rimantas Vaitkevičius. Svečias popietės dalyvius supažindino su kraštietės kūryba, biografija, jos moksliniais darbais. Pasakojimus paįvairino muzikiniai intarpai.

Šaukote paminėtas Šatrijos Raganos jubiliejus

2017-12-01

Lapkričio 26 d. Šaukoto kultūros namuose paminėtas rašytojos, pedagogės, visuomenės veikėjos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos 140-ųjų gimimo metinių jubiliejus.

daugiau

Pakalniškių kaimo bibliotekoje surengta jubiliejinė šventė

2017-11-29

Lapkričio 23 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje surengta bibliotekos 60 metų jubiliejinė šventė „Atminties takais“. Renginį vedė Radviliškio Lizdeikos gimnazijos moksleivė Urtė Kriaučiūnaitė ir bibliotekininkė Ramutė Smailienė. Šventės dalyviams renginio vedėjos trumpai pristatė bibliotekos istoriją, vėliau buvo skaitomi nuotaikingi mažųjų skaitytojų parašyti palinkėjimai.

Susitikimas su rašytoja ir lėlių kūrėja Igne Zarambaite

2017-11-23

Lapkričio 20 d. Beinoravos bibliotekos jaunieji bičiuliai rinkosi į susitikimą su vaikų rašytoja, bibliotekininke Igne Zarambaite. Renginys buvo skirtas Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. I. Zarambaitė 2015 m. antrajame Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse su knyga „Emilio laiškas“ laimėjo geriausio metų debiuto nominaciją, o taip pat ši knyga pateko į reikšmingiausių lietuviškų knygų vaikams ir paaugliams 500-uką, kurį atrinko Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su IBBY Lietuvos skyriumi. 2016 m. pasirodė antroji autorės knyga „Skudurinukė“, o 2017 m. – knyga, skirta vyresnio amžiaus vaikams, „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“.

daugiau

Radviliškio bibliotekininkės dalyvavo Šiaulių knygų mugėje

2017-11-21

Lapkričio 18 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka vėl sukvietė miesto gyventojus ir svečius į Šiaulių knygų mugę. Šiais metais knygų mugė buvo labai turtinga: gausi renginiais, pristatomais leidiniais bei naujomis knygomis. Skaitytojus pradžiugino knygų naujienos, kurias pristatė net 25 šalies bei miesto leidyklos ir 7 autoriai, taip pat lankytojus masino paruošta turininga kultūrinė ir edukacinė programa.