Poetė, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė

Gimė 1952 metais birželio 2 dieną Šeduvoje, Radviliškio rajone.

Mirė 2006 metais rugsėjo 12 dieną.

Baigė Puipių k. (Radviliškio r.) pradinę mokyklą. 1970 m. baigė Šeduvos vidurinę mokyklą. Mokydamasi mokykloje dalyvavo literatų būrelyje, kuriam vadovavo lietuvių kalbos mokytoja O. Šišlienė. Ji paskatino rašyti, atvėrė duris į paslaptingą poezijos pasaulį. 1972 m. baigė prekybos mokyklą ir 26 metus dirbo Šeduvos vartotojų kooperatyve pardavėja ir vedėja. Mokėsi Šeduvos aukštesniojoje žemės ūkio mokykloje, įgijo buhalterio specialybę.

Buvo Radviliškio rajono literatų klubo Jonvabalis narė, nuo 1997 m. – Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė. Pirmosios eilės išspausdintos 1970 m. rajoniniame laikraštyje. Vėliau – Šiaulių krašte, Vilkaviškio rajono Santakos laikraščio literatūros puslapyje, Ūkininko žurnale, Radviliškio rajono almanache Takai prie šaltinio, Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos biuletenyje, P. Kalinausko istorinėje knygoje Mokykla ir kaimas (2001), pasakojančioje apie Puipius.

Šaltiniai:

1. Biografijos: mes atėjome ir einame: Lietuvos kaimo rašytojų sąjunga. [Sudarytojas ir redaktorius Kostas Fedaravičius]. Jonava: Jonava, 2000, p. 82. ISBN 9955-417-32-3.
2. KŪRIENĖ, Laima. Būties akimirkos: eilėraščiai. Radviliškis: Radviliškio viešoji biblioteka, 2002, p. 3. ISBN 9955-410-23-X.

Parengė Rima Giedrienė, vyr. bibliotekininkė, 2010