Teatro aktorė

Gimė 1952 metais vasario 25 dieną Pociūnuose, Radviliškio rajone.

1970 m. priimta į J. Miltinio vadovaujamą teatro studiją. Nuo 1973 m. pradėjo dirbti teatre aktore. Įsimintiniausi vaidmenys: Aušrinė – B. Sruoga „Pavasario giesmė“ (rež. J. Miltinis), Judita – A. Strindbergis „Mirties šokis“ (rež. J. Miltinis), Jokastė – Sofoklis „Edipas Karalius“ (rež. J. Miltinis), Templė – V. Folkneris, A. Kamiu „Rekviem vienuolei“ (rež. J. Miltinis), Zofija – V. Myslivskis „Medis“ (rež. S. Varnas), Elena – E. Labišas „Šiaudinė skrybėlaitė“ (rež. J. Miltinis), Ragana – E. Borisova „Juodojo ežero paslaptis“ (rež. V. Alekna, R. Urvinis), Čelsi – E. Tompsonas „Prie Auksinio ežero“ (rež. R. Banionis), Zenta – M. Zalytė „Žemės mokestis“ (rež. A. Keleris), Karmela – E. de Filippo „Mano šeima“ (rež. R. Rimeikis), Gruzinų kalbos mokytoja – N. Dumbadzė „Sveiki žmonės“ (rež. V. Čigogidzė), Diakonė – H. Ibsenas „Kai mes numirę nubusim“ ( rež. S. Varnas), Danutė Bratkienė – R. Vaivars „Bičai“ (rež. R. Vaivars), Motina – J. L. Lagarce „Aš buvau namuose ir laukiau, kol ateis lietus“ (rež. R. Morkūnas), Petrošiaus šeimininkė – R. Granauskas „Rūkas virš slėnių“ (rež. R. Banionis), Malenija – A. Šlepikas „Lietaus dievas“ (rež. J. Dautartas).

Šaltiniai:

1. Juozo Miltinio dramos teatras – Regina Kairytė [interaktyvus], [žiūrėta 2016-05-24]. Prieiga per internetą: http://www.miltinio-teatras.lt/personalijos/aktoriai/regina-kairyte/

Parengė Rima Giedrienė, vyresnioji bibliotekininkė, 2016