Ekskursija į Vilnių

Lapkričio 23 d. Viešosios bibliotekos darbuotojai išsiruošė kelionėn į Vilnių.

Ten jų laukė ekskursija į Valdovų rūmus. Išgirsta apie jų atkūrimą, jau padarytus ir likusius darbus, pamatyta, kokių radinių aptiko archeologai, kaip rengiamas rūmų vidus, kokios numatomos ekspozicijos. Kartu Taikomosios dailės muziejuje apžiūrėta paroda „Secesijos mada“ iš A. Vasiljevo kolekcijos.

Išskirtinę tokios ekskursijos galimybę bibliotekininkams padovanojo šios bibliotekos šviesuolis, kraštietis, Dailės muziejaus direktorius R. Budrys.

Tą dieną radviliškiečiai pasivaikščiojo po rudeninę sostinę, aplankė Katedrą, kitas žymesnes vietas, o vakare Jaunimo teatre žiūrėjo W. Shakespeare pjesę „Jei taip, tai šitaip“.

Ši įsimintina diena Viešosios bibliotekos kolektyvui – rajono savivaldybės dovana  bibliotekos 75-erių metų sukakties proga.

Viešosios bibliotekos inform. ir nuotr..