Jolantos Rudokienės paroda Viešojoje bibliotekoje

Gruodžio 13 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta kraštietės Jolantos Rudokienės kūrybos paroda. Autorė eksponuoja 11 didelio formato darbų, kurie piešti pieštuku ir tapyti akvarele. Viešojoje bibliotekoje kraštietės darbai eksponuojami pirmą kartą.

Parodos atidaryme J. Rudokienė sakė, kad piešti ėmė nuo vaikystės, tad pasirinko dailininkės kelią. Beje, ji dirba ir pedagoginį darbą Panevėžio dailės mokykloje, kas jai teikia taip pat didelį malonumą, nes daug mokinių pasekė talentingos pedagogės pėdomis.

Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė padėkojo autorei už parodą, įteikė jai padėkos raštą, jubiliejinį žurnalo „Radviliškio kraštas“ numerį ir gėlių.

Jolanta Rudokienė turi savitą kūrybos stilių, ją išskiriantį iš kitų dailininkų. Jos darbuose akivaizdus preciziškumas ir kruopštumas. Kraštietės darbai buvo eksponuoti tarptautinėse, personalinėse ar grupinėse parodose, jų turi privatūs kolekcininkai.

Ši paroda Viešojoje bibliotekoje veiks iki 2013 m. sausio 16 d. Kviečiame aplankyti!

Vilma Merkytė,

Viešosios bibliotekos renginių organizatorė