Alvydui Šlepikui – Jono Marcinkevičiaus literatūrinė premija

2012-12-18

Gruodžio 14 d. Viešojoje bibliotekoje įvyko kraštiečio rašytojo Jono Marcinkevičiaus literatūrinės premijos 2012 metų laureato Alvydo Šlepiko pagerbimo iškilmės. Alvydas Šlepikas apdovanotas už knygą „Mano vardas – Marytė“.

Jolantos Rudokienės paroda Viešojoje bibliotekoje

2012-12-18

Gruodžio 13 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta kraštietės Jolantos Rudokienės kūrybos paroda. Autorė eksponuoja 11 didelio formato darbų, kurie piešti pieštuku ir tapyti akvarele. Viešojoje bibliotekoje kraštietės darbai eksponuojami pirmą kartą.

daugiau

„KNYGŲ KALĖDOS“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

2012-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos" ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Radviliškio bibliotekoje – Kristina Sabaliauskaitė

2012-11-29

Lapkričio 15 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko projekto „Knygų šviesoje“, iš dalies finansuoto Kultūros rėmimo fondo, baigiamasis renginys. Tą dieną skaitytojai turėjo puikią galimybę susitikti su „Silva rerum“ ir „Silva rerum II“ knygų autore Kristina Sabaliauskaite.

„Toleruoju, vadinasi, gerbiu“

2012-11-29

Lapkričio 16 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko renginys „Toleruoju, vadinasi, gerbiu“, skirtas Tarptautinei tolerancijos dienai. Jis rajone – jau antrasis, šį kartą organizuotas kartu su rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi. Šventės tikslas – parodyti rajono seniūnijų, kultūros įstaigų ir bibliotekų darbuotojų bendrystę, jų toleranciją vieni kitiems.

Ekskursija į Vilnių

2012-11-29

Lapkričio 23 d. Viešosios bibliotekos darbuotojai išsiruošė kelionėn į Vilnių.