Svečiai iš keturių šalių

Paskutinįjį lapkričio penktadienį Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi svečiai iš Čekijos, Italijos, Vokietijos ir Lietuvos. Tai buvo naujo Viešojo interneto prieigos taškų (VIPT) asociacijos koordinuojamo Grundtvig mokymosi partnerysčių projekto Innovative Information Technologies in Adult Education (IITAE ) savanoriai-koordinatoriai savo šalyse.

Svečius lydėjo, su jais bendrauti padėjo VIPT asociacijos direktorė Inga Žemaitienė ir Julita Pigulevičienė, šio projekto koordinatorė.
Svečiai apžiūrėjo Viešąją biblioteką, pabendravo su skyrių vedėjomis. Pastarosios pristatė bibliotekos elektronines paslaugas, teikiamasa skaitytojams, plačiau supažindino su  Informacijos-kraštotyros skyriaus veikla. Bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė papasakojo apie Radviliškį, bibliotekos veiklą. Svečiams padovanojome tai atspindinčių leidinių ir suvenyrų. Atvykę keturių šalių atstovai apibūdino savo darbą, pabendravo, pasidalijo įspūdžiais.
Projekto tikslas yra padidinti ir viešinti Web 2.0 technologijų, mobiliųjų technologijų, planšetinių kompiuterių ir kitų priemonių naudojimo galimybes suaugusiųjų mokyme bei mokymesi.

Vida Marcinkienė
Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja