Pedagogų kūrybos paroda

2013 metų gruodžio 18 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta Radviliškio rajono pedagogų ir plenero „Kurkime kartu“ dalyvių kūrinių paroda. Joje eksponuojama akvarelės, pastelės, skiautinių, fotografijų ir keramikos darbai.

Pristatydama parodą, jos iniciatorė Genė Stugienė papasakojo, kad šią vasarą tradicinis, jau trečiasis, pleneras „Kurkime kartu“ vyko gražiose Grinkiškio apylinkėse, todėl ir darbuose atsispindi vaizdingi Šušvės peizažai. Kūrėjams vadovavo, juos įvairių darbų atlikimo technikų mokė dailininkas akvarelininkas Ričardas Ramonas bei dailininkė pastelininkė Ilona Žvinakienė. Ten buvo atlikti parengiamieji darbai, kurie galutinai užbaigti jau namuose.

Atidarant parodą Sigitas Laurutis pakomentavo Ričardo Ramono rodomas skaidres iš vasaros plenero, pasidalijo kūrybiniais įspūdžiais.

Visiems parodos dalyviams buvo įteikti pažymėjimai bei Viešosios bibliotekos leidžiamo kultūros ir istorijos žurnalo „Radviliškio kraštas“ numeriai.

Vilma Merkytė,
Radviliškio viešosios bibliotekos renginių organizatorė

Lauros Bagučanskytės nuotraukos

Naujoji paroda