Bibliotekos projektui – JAV lietuvių parama

2014-01-31

Į Radviliškio viešąją biblioteką atskriejo džiugi žinia iš New Haven, Connecticut valstijos: JAV lietuvių bendruomenės krašto valdyba paskyrė finansinės paramos šios bibliotekos parengtam projektui „Būsim, dalyvausim, daug ką sužinosim“.

„Tik tu pareik...“

2014-01-17

Radviliškio viešoji biblioteka sudarė ir išleido iliustruotą Pranciškos Kazlauskaitės kūrybos  knygą „Tik tu pareik...“

„Tik tu pareik...“

Pedagogų kūrybos paroda

2013-12-27

2013 metų gruodžio 18 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta Radviliškio rajono pedagogų ir plenero „Kurkime kartu“ dalyvių kūrinių paroda. Joje eksponuojama akvarelės, pastelės, skiautinių, fotografijų ir keramikos darbai.

Pedagogų kūrybos paroda

Susitikimas su Egle Gudonyte

2013-12-10

Gruodžio 6-osios pavakarę, nekreipdami dėmesio į už lango šėlstančią pūgą,  Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje gausiai susirinko kraštietės, pradedančios rašytojos Eglės Gudonytės gerbėjai. Tą vakarą vyko jos pirmosios knygos „Karta nuo Sibiro“ pristatymas (ši autorė jau rašo ir antrąją knygą).
Renginyje akcentuota, kad pristatomoji knyga – tai ne tiek dokumentinis pasakojimas, kiek autorės ir tuo pačiu visos kartos santykis su skaudžiu istoriniu, labai asmenišku faktu.

Svečiai iš keturių šalių

2013-12-04

Paskutinįjį lapkričio penktadienį Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi svečiai iš Čekijos, Italijos, Vokietijos ir Lietuvos. Tai buvo naujo Viešojo interneto prieigos taškų (VIPT) asociacijos koordinuojamo Grundtvig mokymosi partnerysčių projekto Innovative Information Technologies in Adult Education (IITAE ) savanoriai-koordinatoriai savo šalyse.

Tyrulių bibliotekai – 60

2013-11-19

Lapkričio 15 dienos vakaras sukvietė visus Tyrulių seniūnijos gyventojus ir svečius į jubiliejinę bibliotekos 60 metų šventę.