Bibliotekos projektui – JAV lietuvių parama

Į Radviliškio viešąją biblioteką atskriejo džiugi žinia iš New Haven, Connecticut valstijos: JAV lietuvių bendruomenės krašto valdyba paskyrė finansinės paramos šios bibliotekos parengtam projektui „Būsim, dalyvausim, daug ką sužinosim“.

Skaityti daugiau...

„Tik tu pareik...“

Pranciškos Kazlauskaitės knyga „Tik tu pareik

Radviliškio viešoji biblioteka sudarė ir išleido iliustruotą Pranciškos Kazlauskaitės kūrybos  knygą „Tik tu pareik...“

Skaityti daugiau...

Pedagogų kūrybos paroda

2013 metų gruodžio 18 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta Radviliškio rajono pedagogų ir plenero „Kurkime kartu“ dalyvių kūrinių paroda. Joje eksponuojama akvarelės, pastelės, skiautinių, fotografijų ir keramikos darbai.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su Egle Gudonyte

Gruodžio 6-osios pavakarę, nekreipdami dėmesio į už lango šėlstančią pūgą,  Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje gausiai susirinko kraštietės, pradedančios rašytojos Eglės Gudonytės gerbėjai. Tą vakarą vyko jos pirmosios knygos „Karta nuo Sibiro“ pristatymas (ši autorė jau rašo ir antrąją knygą).
Renginyje akcentuota, kad pristatomoji knyga – tai ne tiek dokumentinis pasakojimas, kiek autorės ir tuo pačiu visos kartos santykis su skaudžiu istoriniu, labai asmenišku faktu.

Skaityti daugiau...

Svečiai iš keturių šalių

Paskutinįjį lapkričio penktadienį Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi svečiai iš Čekijos, Italijos, Vokietijos ir Lietuvos. Tai buvo naujo Viešojo interneto prieigos taškų (VIPT) asociacijos koordinuojamo Grundtvig mokymosi partnerysčių projekto Innovative Information Technologies in Adult Education (IITAE ) savanoriai-koordinatoriai savo šalyse.

Skaityti daugiau...

Tyrulių bibliotekai – 60

Lapkričio 15 dienos vakaras sukvietė visus Tyrulių seniūnijos gyventojus ir svečius į jubiliejinę bibliotekos 60 metų šventę.  

Skaityti daugiau...