Sausio mėnesio renginiai

Sausio 3 d. 15 val.
Žeimių bibliotekoje – popietė „Būrų dainius – K. Donelaitis“.

Sausio 3 d. 17 val.
Kutiškių bibliotekoje – meninio skaitymo popietė „Didysis lietuvių tautos dainius“, skirta Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Sausio 7–21 d.
Pašušvio bibliotekoje – Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus 3-osios klasės mokinių fotografijų paroda „Ruduo Pakiršinyje“ (mokytoja Gitana Kniškienė).

Sausio 9 d. 15 val.
Šaukoto bibliotekoje – popietė „Donelaičio metus pasitinkant“.

Sausio 10 d. 13 val.
Pociūnėlių bibliotekoje – renginys, skirtas Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Sausio 10 d. 15 val.
Šiaulėnų bibliotekoje – popietė „Metų ratas“, skirta Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Sausio 13 d. 8 val.
Skėmių bibliotekoje – rytmetys „Uždekim žvakeles laisvės gynėjams“.

Sausio 13 d. 8 val.
Pašušvio kultūros namuose – montažas „Dar suvirpa širdis lyg paukštelis“, skirtas Sausio 13-osios įvykiams paminėti.

Sausio 14 d. 15.30 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – Radviliškio kultūros rūmų dramos būrelio „Išdykėliai“ spektaklis „Živilės istorija“.

Sausio 15 d.
Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje – paroda, skirta Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Sausio 16 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – Kristijono Donelaičio pasakėčios „Lapės ir Gandro Česnis“ pristatymas Žaislotekos lankytojams.

Sausio 17 d.  14 val.
Pašušvio bibliotekoje – 2013 metų veiklos apžvalga su aktyviausiais  bibliotekos skaitytojais.

Sausio 17 d. 16 val.
Beinoravos bibliotekoje – Kristijono Donelaičio poemos „Metai“ garsiniai skaitymai.

Sausio 23 d. 11 val.
Pociūnėlių bibliotekoje – garsinis pasakų skaitymas 2-osios klasės mokiniams.

Sausio 23 d. 14 val.
Tyrulių bibliotekoje – Skaitymo skatinimo programos ,,Knygos gėlėmis pražydo“ pristatymas.

Sausio 23 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos Paveikslų galerijoje – Lietuvos dailininkų sąjungos nario, kraštiečio Ramūno Dagio kūrybos parodos atidarymas.

Sausio 25 d. 12 val.
Beinoravos bibliotekoje – popietė rankdarbių mėgėjams.

Sausio 29 d. 15 val. Skėmių bibliotekoje – popietė  „Kai į langus pabeldžia žiemos pasaka“.

Sausio 30 d. 16 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – Jono Marcinkevičiaus literatūrinės premijos įteikimo 2013 m. laureatei Editai Barauskienei už knygą „Karūna žalčių karaliui“ iškilmės.