Vasario mėnesio renginiai

Vasario 1 d.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – Šiaulių m. Gegužių progimnazijos 6 klasės mokinių dailės ir technologijų paroda „Mano žaislas – mano draugas“.

Vasario 5 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – valandėlė, skirta Šv. Agotai. Duonos diena.

Vasario 7 d. 11 val.
Kutiškių bibliotekoje – garsinis skaitymas darželinukams „Iš kurios aš pasakos?“.

Vasario 7 d. 16 val.
Šniūraičių bibliotekoje – popietė ,,Mylėti knygą – vadinasi mylėti žmogų“. Kristijono Donelaičio ,,Metų“ skaitymai netradicinėje erdvėje.

Vasario 10 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – literatūrinė valandėlė rusų poetui Aleksandrui Puškinui.

Vasario 12 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – Editos Mildažytės filmo „POST SCRIPTUM: pamiršti sakiniai apie A. M. Brazauską“ demonstravimas.

Vasario 14 d. 17 val.
Kutiškių biblioteka su Daugiafunkciniu centru rengia šventę  „Meilė – dalykas rimtas“, skirtą šv. Valentino dienai.

Vasario 19 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – susitikimas „Ant slenksčio mes abu...“. Knygos „Legendinį „Vairą“ mačiau iš arti“ pristatymas, vaizdo klipų demonstravimas.

Vasario 20 d.
Viešosios bibliotekos Paveikslų galerijoje – kraštietės Danutės Kaučikienės veltinių kilimų paroda.

Vasario 21 d. 19 val.
Beinoravos bibliotekoje – vakaronė vienišiems žmonėms „Ką dalužė lėmė...“.

Vasario 27 d. 16 val.
Šeduvos bibliotekoje – popietė „Skubančio laiko ratu“. „Knygų mylėtojų“ klubo 15-os metų jubiliejus.

Vasario 25 d. 9 val.
Viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje – edukacinė pamoka „Pažinkime gimtąjį kraštą“ Vaižganto progimnazijos  7-osios kl. mokiniams.

Vasario 26 d. 17.15 val.
Viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje – dalyvavimas turnyre „Europrotai“, kurį inicijuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, suburiant komandas VB.