Kovo mėnesio renginiai

Vasario 20–kovo 20 d.
Šniūraičių bibliotekoje – Jūratės Kaučikaitės piešinių ir grafikos darbų paroda.

Kovo 1 d. 13 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – Ovidijaus Jucio autorinių dainų popietė „Pasitinkant pavasarį...“

Kovo 1 d. 14 val.
Šniūraičių bibliotekoje – kūrybinių darbelių užsiėmimas vaikams ,,Nuo pat ryto visi puošės, ubagų veselei ruošės“. Skirta Užgavėnėms.

Kovo 1 d. 13 val.
Beinoravos bibliotekoje – tradicinė „Kaziuko mugė“.

Kovo 3 d. 11.30 val.
Pociūnėlių bibliotekoje – popietė „Mes norime skaityti“ 2-osios klasės mokiniams.

Kovo 4 d. 12 val.
Pašušvyje – Pašušvio bibliotekos kartu su kultūros namais Užgavėnių šventė.

Kovo 4 d. 15 val.
Beinoravos bibliotekoje – Užgavėnės.

Kovo 5 d. 12 val.
Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje – „Kristijono Donelaičio „Metai“ – manąja plunksna“ – kaligrafinio „Metų“ perrašymo įžanginis renginys.

Kovo 7 d. 14 val.
Beinoravos bibliotekoje – susitikimas su Lietuvos alpinistu Vladu Vitkausku.

Kovo 14 d. 16 val.
Beinoravos bibliotekoje – Knygnešio dienos minėjimas. Mažųjų bibliotekos knygnešiukų pagerbimas ir apdovanojimai.

Kovo 14 d. 17 val.
Kutiškių bibliotekoje – knygų aptarimas „Knyga vis dar vertinga ir reikalinga“.

Kovo 21 d. 11 val.
Pašušvio kultūros namuose – susitikimas su Nacionalinio dramos teatro aktore Doloresa Kazragyte. Skirta Teatrų metams.

Kovo 20 d. 15 val.
Šiaulėnų bibliotekoje – viktorina „Apkabinkime žemę“, skirta Žemės dienai.

Kovo 21 d. 15 val.
Skėmių bibliotekoje – viktorina „Ar pažįsti savo kraštą?“

Kovo 21 d. 16 val.
Vėriškių bibliotekoje – garsinis skaitymas, skirtas Kristijono Donelaičio metams.

Kovo 22 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – „Ežiuko pamokėlė“ apie vandens svarbą. Skirta Pasaulinei vandens dienai.

Kovo 26 d. 16 val.
Šeduvos bibliotekoje – popietė „Eiliuotas džiaugsmas“. Skirta Kristijono Donelaičio metams.

Kovo 27 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – pažintinė valandėlė apie aktorius – mūsų kraštiečius. Skirta Tarptautinei teatro dienai ir Teatrų metams.

Kovo 27 d. 16 val.
Viešosios bibliotekos Paveikslų galerijoje – kraštiečio dailininko Jono Varno karikatūrų parodos atidarymas.

Kovo 27 d. 16 val.
Beinoravos bibliotekoje – Teatro dienos minėjimas. Bibliotekos dramos būrelio „Kibirkštėlė“ gimtadienis.

Kovo 31 d. 11 val.
Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje – Radviliškio r. priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkurso „Lietuvių skaičiuočių pynė“ parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas.