Gegužės mėnesio renginiai

Gegužės 2 d. 11 val.
Šeduvos bibliotekoje – rytmetys „Mamytei mylimai“, skirtas Motinos dienai. Dalyvauja Šeduvos darželio ikimokyklinės grupės vaikai.

Gegužės 7 d. 10 val.
prie Viešosios bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“, skirta Kristijono Donelaičio metams.

Gegužės 7 d. 11 val.
Žeimių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“. Kristijono Donelaičio kūrybos skaitymai.

Gegužės 7 d. 11 val.
Šeduvos bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“, skirta Kristijono Donelaičio metams.

Gegužės 7 d. 11 val.
Skėmių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“. Kristijono Donelaičio „Metų“ ištraukos „Pavasario linksmybės“ skaitymas.

Gegužės 7 d. 11 val.
prie Daugėlaičių bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 11 val.
prie Raudondvario bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 11.25 val.
Pociūnėlių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“, skirta Kristijono Donelaičio metams.

Gegužės 7 d. 11.30 val.
Šniūraičių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“, skirta Kristijono Donelaičio metams.

Gegužės 7 d. 12 val.
prie Sidabravo bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 12 val.
Pociūnų bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“. Kristijono Donelaičio pasakėčių skaitymas.

Gegužės 7 d. 12 val.
Kutiškių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 12 val.
prie Kairėnų bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 13 val.
prie Aukštelkų bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 13 val.
prie Šiaulėnų bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 15 val.
prie Palonų bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 7 d. 16 val.
prie Beinoravos bibliotekos – akcija „Sustabdyta minutė – knygai“.

Gegužės 8 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – Jurijaus Olešo knygos „Trys storuliai“ pristatymas.

Gegužės 9 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje – Europos dienos minėjimas. Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos moksleivių (mokytoja Daiva Šipulskienė) piešinių parodos „Ir aš – Europos pilietis“ pristatymas.

Gegužės 13 d. 16 val.
Daugėlaičių bibliotekoje – popietė „Idėjos vaikų laisvalaikiui“.

Gegužės 14 d. 9.30 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – seminaras bibliotekininkams „Bibliotekos Žaisloteka: realybė ir vizija“.

Gegužės 15 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – Šeimos dienai skirta popietė „Diena, kuri kviečia ir jungia“ (vaikai atveda tėvelius į biblioteką). Dalyvauja Radviliškio vaikų darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės vaikai, tėveliai ir auklėtojos.

Gegužės 16 d. 15 val.
Skėmių bibliotekoje – popietė „Atversta pasakų knyga“.

Gegužės 20 d. 12 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – susitikimas su žurnaliste, kulinarinių knygų autore Beata Nicholson.

Gegužės 21 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – Violetos Bakutienės literatūrinė-muzikinė kompozicija „Šeimoje – mūsų savasties šaknys“, skirta Šeimos metams.

Gegužės 23 d. 15 val.
Šeduvos bibliotekoje – teminė popietė „Šeduva jubiliejiniais metais“.

Gegužės 23 d. 15 val.
Skėmių bibliotekoje – viktorina-popietė „Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą“.

Gegužės 24 d. 15 val.
Šniūraičių bibliotekoje – valandėlė-praktinis užsiėmimas vaikams „Viskas iš popieriaus“.

Gegužės 26–birželio 25 d.
Viešosios bibliotekos Paveikslų galerijoje – Rimanto Petriko fotografijų paroda „Poezijos pavasario“ akimirkos“.

Gegužės 29 d. 10 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – rytmetys „Mano spalvotas pasaulis“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai (kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba).

Gegužės 31 d. 17 val.
Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – tarptautinis renginys „Poezijos pavasaris 2014“.