Rugsėjo mėnesio renginiai

Rugsėjo mėn.
pažintinių ekskursijų bibliotekoje ciklas „Nematoma bibliotekos/Žaislotekos pusė“ vaikų darželių ir mokyklų pradinių klasių auklėtiniams.

Rugsėjo 2 d. 15 val.
Kutiškių bibliotekoje – popietė vaikams „Pačios vertingiausios žinios – knygų puslapiuose“.

Rugsėjo 16 d. 10 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – seminaras rajono bibliotekininkams „Gerosios patirties sklaida kolegoms“.

Rugsėjo 18 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – R. Kiplingo kūrinio „Džiunglių knyga“, kuriai sukanka 120 metų, pristatymas Žaislotekos lankytojams.

Rugsėjo 18 d.
Viešosios bibliotekos Paveikslų galerijoje – kraštiečio Vinco Kisarausko tapybos jubiliejinės parodos atidarymas.

Rugsėjo 25 d. 15 val.
Šeduvos bibliotekoje – popietė „Vaistažolių paradas“.

Rugsėjo 19 d. 15 val.
Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje – diskusija „1919 m. mūšio su bermontininkais greta Radviliškio reikšmė Lietuvos istorijoje“. Dalyvauja Šiaulių universiteto Istorijos katedros profesorius, daktaras Arūnas Gumuliauskas. Europos paveldo’14 dienų renginys.

Rugsėjo 25 d. 16 val.
Aukštelkų bibliotekoje –  naujų patalpų atidarymas.