Spalio mėnesio renginiai

Spalio 3 d. 11 val.
Kutiškių bibliotekoje – susitikimas su darželinukais „Aukime drauge su knyga“.

Spalio 3, 10, 17, 24, 31 d.16 val.
Sidabravo bibliotekoje – pasakų popiečių ciklas „Rudenėlis atkeliavo...“

Spalio 7 d. 12 val.
Kairėnų bibliotekoje – susitikimas su policijos atstovais „Norim būti saugūs“.

Spalio 7 d. 14.30 val.
Šeduvos bibliotekoje – ANOS LU (Luanos Masienės) knygos „Spalvota laimės formulė“ pristatymas.

Spalio 8 d. 11 val.
Aukštelkų bibliotekoje – rytmetis priešmokyklinės grupės vaikams „Pirmoji pažintis su biblioteka“.

Spalio 9 d. 14 val.
Pociūnėlių bibliotekoje – renginys vaikams, skirtas Pasaulinei gyvūnų dienai „Mūsų mažieji draugai“.

Spalio 10 d. 10.30 val.
Baisogalos bibliotekoje – edukacinė pamokėlė „Senųjų amatų paslaptys“. Renginyje dalyvauja Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centro mokytoja Paulina Malinauskienė ir Baisogalos darželio-mokyklos 4 klasės mokiniai.

Spalio 16 d. 14 val.
Viešosios bibliotekoe žaislotekoje – Jono Biliūno knygos „Kliudžiau“ pristatymas ir aptarimas.

Spalio 17 d. 16 val.
Viešosios bibliotekos paveikslų galerijoje – kūrybinių dirbtuvių-stovyklos „Kurkime kartu“ metu sukurtų darbų parodos „Radviliškis – dailėje ir eilėse“ atidarymas.

Spalio 17 d. 19 val.
Šiaulėnų biblioteka kartu seniūnija ir kultūros namais organizuoja vakaronę „Gerumui ribų nėra“.

Spalio 21 d. 12 val.
Šeduvos bibliotekoje – Gendručio Morkūno kūrybos pristatymas.

Spalio 21 d. 15 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – literatūrinė valandėlė-susitikimas „Versmės nešami“ su knygos „Spalvota laimės formulė“ autore ANA LU (Luana Masiene) Radviliškio mokyklų vyresniųjų klasių moksleiviams.

Spalio 24 d. 11 val.
Pavartyčių bibliotekoje – rytmetis „Vėlinių papročiai ir našlaičių dainos“. Dalyvauja etnomuzikologė Vilma Merkytė.

Spalio 28 d. 14 val.
Šiaulėnų bibliotekoje – vaikų darbelių parodėlės „Sveikas, margas rudenėli“ atidarymas.

Spalio 30 d. 15 val.
Šaukoto bibliotekoje – bibliotekos 65 metų jubiliejus.

Spalio 30 d. 16 val.
Šniūraičių bibliotekoje – popietė vaikams „Kada vaiduokliai atgyja“.

Spalio 31 d. 21 val.
Aukštelkų bibliotekoje – renginys jaunimui „Naktis bibliotekoje“.