Lapkričio mėnesio renginiai

Lapkričio 5 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – dokumentinio filmo „Pasaulio virtuvė“ peržiūra.

Lapkričio 5, 12, 19 ir 26 d. 18 val.
kavinėje „Linda“ (Gedimino g. 31B, PC „IKI", Radviliškis) – Europrotų konkurso 2014 m. rudens sezonas.

Lapkričio 6 d. 11 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – viktorina „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“, skirta pergalės mūšio prieš bermontininkus 95-osioms metinėms.

Lapkričio 6 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos žaislotekoje – Karen Holford knygos „Iki pasimatymo, seneli“ pristatymas ir aptarimas.

Lapkričio 11 d. 15 val.
Šeduvos bibliotekoje – susitikimas su Radviliškio  visuomenės sveikatos biuro darbuotoja. Paskaitos tema „Sveikas maistas – sveikas vaikas“.

Lapkričio 11 d. 16 val.
Šeduvos bibliotekoje – popietė „Skaito visa šeima“.

Lapkričio 12 d. 17 val.
Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke, Latvių kultūros centre, – literatų klubo „Jonvabalis“ dalyvių poezijos skaitymai „Rudenėjanti šviesa...“

Lapkričio 17 d. 17 val.
Kutiškių bibliotekoje –  literatūrinė popietė „Asmenybė ir knyga“.

Lapkričio 18 d. 16 val.
Beinoravos bibliotekoje – poezijos popietė „Gyvenimas mano – vėjas palaidas!“, skirta Salomėjos Nėries 110-osioms gimimo metinėms.

Lapkričio  18 d. 16 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – dviejų aktorių teatro (aktorės ir rašytojos Doloresos Kazragytės ir aktoriaus Petro Venslovo) programa „Susitikimai be grimo“.

Lapkričio 20 d. 12 val.
ekskursija viktorinos „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“ dalyviams po 1919 m. spalio-lapkričio mėn. vykusių mūšių vietas.

Lapkričio 20 d. 15 val.
Viešosios bibliotekos paveikslų galerijoje – parodos „Misija“ įvykdyta Radviliškyje“, skirtos pergalės mūšio prieš bermontininkus 95-osioms metinėms, atidarymas.

Lapkričio 21 d. 16 val.
Šeduvos bibliotekoje – popietė „Žmonės, kuriems niekada nebūna nuobodu“.

Lapkričio 26 d. 10 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – rajono bibliotekininkų šventė.

Lapkričio 26 d. 14 val.
Sidabravo bibliotekoje – popietė vaikams „Sudie, rudenėli...“ Klubo „Smalsučiai“ vaidinimas pagal  Birutės Maslauskienės pasaką „Peliuko baimė“.

Lapkričio 27 d. 15 val.
Skėmių bibliotekoje – popietė „Adventas – gerumo ir laukimo metas“.

Lapkričio 27 d. 16 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – projekto „K. Donelaičio „Metai“ – manąja plunksna“ pabaigtuvės, perrašytos knygos pristatymas, aktoriaus ir režisieriaus Ramūno Abukevičiaus meninė programa bei atkurtų autentiškų istorinių XVIII a. Mažosios Lietuvos tautinių kostiumų kolekcijos pristatymas.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės’14 lapkričio 10–14 d. renginiai
Tema „Troliai šiaurėje“

Lapkričio 10 d. 12 val.
Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje – Tove Jansson „Tėtis ir jūra“ ištraukos skaitymas Gražinos pagrindinės mokyklos 6 a klasės mokiniams.

Lapkričio 10 d. 13 val.
Tyrulių bibliotekoje – garsinis Áslaug Jónsdóttir, Kalle Güettler, Rakel Helmsdal knygos „Monstrų kivirčas“ skaitymas.

Lapkričio 10 d. 17 val.
Viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje – Stefan Spjut „Stallo“ ištraukos skaitymas žvakių šviesoje.

Lapkričio 11 d. 16 val.
Beinoravos bibliotekoje – garsiniai Šiaurės šalių rašytojų kūrinių skaitymai.

Lapkričio 12 d. 13 val.
Tyrulių bibliotekoje – Trolių lipdymas iš modelino.

Lapkričio 14 d. 13 val.
Tyrulių bibliotekoje – popietė „Pasislėpusių Trolių paieškos“.