Gruodžio mėnesio renginiai

Iki gruodžio 14 d.
Tyrulių bibliotekoje eksponuojama L. Trigarcevos įvairių tautų lėlių kolekcija.

Gruodžio 1, 8, 15, 19 d. 11 val.
Aukštelkų bibliotekoje – garsiniai skaitymai „Džiugaus laukimo šviesoje“.

Gruodžio 4 d. 15 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – dokumentinių filmų peržiūros „Keturi skrydžiai“: „Baltijos kelias“ (10 min., rež. Audrius Stonys ir Arūnas Matelis, 1990); „Skrajojimai mėlynam lauke“ (20 min.,  rež. Audrius Stonys, 2001); „10 minučių prieš Ikaro skrydį“ (10 min., rež. Arūnas Matelis, 1990); „Prieš parskrendant į žemę“ (52 min., rež. Arūnas Matelis, 2005).

Gruodžio 5, 12, 19 d.16 val.
Sidabravo bibliotekoje – adventinių skaitymų vakarai.

Gruodžio 5, 12, 19 d. 15.30 val.
Šniūraičių bibliotekoje – edukaciniai užsiėmimai vaikams ,,Lai būna taip, kaip palinkėjau“ –  kalėdinių dekoracijų gamyba ,,Nykštukų dirbtuvėlėse“.

Gruodžio 12 d. 15 val.
Aukštelkų bibliotekoje – popietė „Kristijono Donelaičio metų ratas“.

Gruodžio 12 d. 15 val.
Skėmių bibliotekoje – adventinė popietė „Sušilkime vieni kitų gerumu“.

Gruodžio 15-18 d. 14.30 ir 15 val.
Tyrulių bibliotekoje – garsiniai skaitymai „Pasakų stebuklas“.

Gruodžio 17 d. 14 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – susitikimas „Mano vaikystės biblioteka“. Dalyvauja kraštietė aktorė Aušra Štukytė.

Gruodžio 18 d. 14 val.
Pociūnėlių bibliotekoje – aktyviausių skaitytojų apdovanojimas, paskatinimo popietė.

Gruodžio 18 d. 15 val.
Šiaulėnų bibliotekoje – popietė vaikams „Kalėdų stebuklo belaukiant“, skirta pagerbti geriausius skaitytojus.

Gruodžio 18 d. 16 val.
Beinoravos bibliotekoje – vaikų piešinių konkursas K. Donelaičio poemos „Metai“ veikėjų ir gamtos vaizdų temomis. Aktyviausių vaikų skaitytojų apdovanojimai.

Gruodžio 18 d. 17 val.
Kutiškių bibliotekoje – popietė „Tebūna žiemos baltos, baltos“(gražiausios ir meniškiausios knygos rinkimai).

Gruodžio 19 d. 15 val.
Skėmių bibliotekoje – popietė „Kalėdų stebuklo belaukiant“.

Gruodžio 19 d. 16 val.
Viešosios bibliotekos konferencijų salėje – „Gerumo angelo“ statulėlių įteikimo ceremonija.

Gruodžio 19 d. 20 val.
Kutiškių bibliotekos ir daugiafunkcio centro renginys „Advento šviesa“.