Vasario mėnesio renginiai bibliotekose

Vasario 3 d. 10 val. ir 13 val.

Grinkiškio bibliotekoje pradinukams skirti garsiniai skaitymai „Vakar – internetas, o šiandieną – knyga“.

Vasario 4 d.

Viešosios bibliotekos Žaislotekoje renginys „Pasaką seka tėtis Pranas“.

Vasario 07 d. 13 val.

Žeimių kaime šventė „Žiemos išlydėjimas“.

Vasario 8 d. 17 val.

Viešosios bibliotekos konferencijų salėje Žydros Jomantienės  darbų parodos atidarymas.

Vasario 9 d. 16 val.

Labučių kaime Užgavėnių šventė „Šėlkim, dūkim, netingėkim ir žiemužę nugalėkim“.

Vasario 9 d. 10 val.

Tyrulių bibliotekoje pokalbių valanda „Dvikova su alkoholiu“.

Vasario 9 d. 16 val.

Kutiškių kaime Užgavėnių šventė „Šalta šalta man be palto“.

Vasario 11 d. 17 val.

Viešosios bibliotekos konferencijų salėje vakaras „Trispalvės gobiami...Trijų kartų atstovų Vasario 16-ąją išgyventos istorijos“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Vasario 11 d. 14 val.

Viešosios bibliotekos Žaislotekoje popietė, skirta rašytojui Viktorui Miliūnui.

Vasario 12 d. 16 val.

Raudondvario bibliotekoje Linos Žutautės knygelės „Pabėgusios ausys“ skaitymas ir aptarimas.

Vasario 15 d. 12 val.

Pociūnų bibliotekoje skaitovų konkursas „Čia mūsų žemė – mūsų gimtinė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Vasario 17 d. 16 val.

Palonų DC salėje popietė  „Lietuva mano širdy“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.