Skaitytojų aptarnavimo skyrius

•     Parduoda Skaitytojo pažymėjimą
  •     Teikia fakso paslaugas

Suaugusiųjų abonementas

• Išduoda spaudinius į namus, pratęsia jų skolinimo laiką
  • Pristato spaudinius į namus neįgaliesiems bei senyvo amžiaus skaitytojams (jiems pageidaujant)
  • Rezervuoja pageidaujamus spaudinius
  • Užsako spaudinius per Tarpbibliotekinį abonementą (TBA) iš kitų Lietuvos bibliotekų
  • Konsultuoja ir padeda skaitytojams naudotis informacijos paieškos priemonėmis: Libis katalogu, Nacionalinės bibliografijos duomenų banku, kitomis duomenų bazėmis.
  • Atsako į užklausas „Klausk bibliotekininko" pagalba
  • Kaupia grožinę ir mokslinę literatūrą, natas, garsines knygas, kitus dokumentus.
  • Rengia naujienų ir temines spaudinių parodas

Skaitytojų patogumui skyriuje veikia savitarnos Dokumentų išdavimo / grąžinimo įrenginys bei Dokumentų grąžinimo įrenginys (DGĮ) lauke,  prie bibliotekos.

Periodikos skaitykla

• Suteikia vartotojams galimybę skaitykloje naudotis periodiniais leidiniais
  • Skolina senesnius žurnalų numerius į namus
  • Ieško informacijos Nacionalinės bibliografijos duomenų banke bei Teisinės informacijos duomenų bazėje Infolex Praktika