„Pasakų voratinklyje“ tęsinys

Viešosios bibliotekos Žaislotekoje – „Pasakų voratinklis“. Į jį „pakliūna“ ne tik vaikai, bet ir jų augintiniai. Jau susipažinome su baltuoju škotų terjeru Gučiu, o liepos 23 dienos popietę Liepa Mikalauskaitė ir Lukas Butautas su mama atsinešė  jūros kiaulytes Drugelį ir Drugelę.

Popietės dalyviai dalyvavo „Graužikų bičiulių“ viktorinoje, kurios metu susipažino su gyvūnais moksliškai.

Jūros kiaulytėms ir vaikams buvo perskaityta Vilmos Strupienės pasaka „Kaip žiurkėnas išmoko kalbėti“, skaitėme ir žiurkėno Vido pastebėjimus iš Sigito Poškaus knygos „Trumpos pasakaitės apie žiurkėną Vidą ir jo draugus“.

Jūros kiaulyčių šeimininkai pasakojo apie savo augintinius: kuo jie maitinami, ką labiausiai mėgsta, kokias išdaigas krečia. Kiekvienas vaikas (kuris nebijojo) galėjo palaikyti ir paglostyti minėtus gyvūnus.

Viešosios bibliotekos informacija