Bibliotekoje vyko teatriniai-muzikiniai „pusryčiai“ mažiesiems

Mažieji knygos bičiuliai sveikinasi su saulyte

Radviliškio viešoji biblioteka baigė vykdyti projektą „Vabaliukai“.

Nuo šių metų rugsėjo iki lapkričio pabaigos bibliotekos konferencijų salėje rytais šurmuliuodavo būsimieji knygų bičiuliai – vos vienerių–dvejų metukų vaikučiai ir jų tėveliai. Tai buvo „Vabaliukų“ projekto, kurį finansavo Radviliškio miesto Garbės pilietė Elona Vaišnienė, gyvenanti JAV, dalyviai.
Projektu siekta įtraukti pačius mažuosius radviliškiečius į muzikinę, vaidybinę, kitokią pažintinę veiklą, nes, anot E. Vaišnienės, vaikai kaip vabaliukai: „nenustygsta vietoje, kruta, bėginėja, tyrinėja...“
Pabuvę rytiniuose teatriniuose-muzikiniuose „pusryčiuose“, kuriems vadovavo režisierė Rasa Atkočiūnienė, vaikučiai su tėveliais apsilankydavo Žaislotekoje. Čia jie kartu pažaisdavo, susipažindavo su žaislinėmis knygelėmis, nauja aplinka, vieni su kitais, kol tėveliai pasivaišindavo arbata bei saldumynais.
Tikimės, kad bendradarbiavimas su mažaisiais „vabaliukais“ tęsis ir ateityje. Tėveliai pažadėjo su savo vaikučiais lankytis bibliotekoje, dalyvauti jos organizuojamuose renginiuose ir savo atžalėles auginti tikrais knygos bičiuliais.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotr.